Kontakt

De Frivilliges Hus
Mølholmsvej 2, 9000 Aalborg
Tlf: +45 9811 1344
frivillighuset@frivillighuset.dk

Åbningstider:
Mandag-Torsdag: 9.30-15.30
Fredag: 9.30-13.30

EAN: 5798003744872
CVR: 19907988

Medarbejdere

Bjarne Søltoft
Leder
bjarne@frivillighuset.dk
Direkte nr: 2546 1336

Charlotte Meng Kristensen
Souschef
charlotte@frivillighuset.dk

Katja Jørgensen
Projektleder
katja@frivillighuset.dk
Direkte nr. 4115 4119

Morten Larsen
Informationsmedarbejder
morten@frivillighuset.dk

Karin Jensen
Frivilligformidler
karin@frivillighuset.dk

Knud Pejstrup
Frivilligformidler
knud@frivillighuset.dk

Ea Jensen
Foreningskonsulent
ea@frivillighuset.dk
Direkte nr:2224 2999

Tove Pedersen
Regnskabsmedarbejder
tove@frivillighuset.dk

Bestyrelse

Vores bestyrelse består af en række ildsjæle:

  • Bjarke Skou – formand
  • Ove Sørensen – udpeget af bestyrelsen
  • Mads Thomsen – udpeget af byrådet
  • Lene W. Hansen – rep. for Aalborg Frivilligråd
  • Katja Jørgensen – personalerepræsentant
  • Gunnar Høj – KFUM
  • Niels Jørgen Lassen – udpeget af byrådet
  • Lene Højland Laursen – Kirkens Korshær
  • Camilla Bundgaard Christensen – udpeget af Frivilligrådet
  • Ole Flyvbjerg – udpeget af Frivilligrådet