Forside Kontakt

Kontakt

De Frivilliges Hus

Hadsundvej 35, 9000 Aalborg
Tlf: +45 9811 1344
frivillighuset@frivillighuset.dk

Åbningstider:
Mandag-Torsdag: 9.30-15.30
Fredag: 9.30-13.30

EAN: 5798003744872
CVR: 19907988

Parkering ved De Frivilliges Hus

Parkering uden tidsbegrænsning
Rød: Kantstensparkering uden p-licens

Tidsbegrænsede P-zoner
Gul: 30 minutter             Grøn: 2 timer
Hverdage: 8-19              Hverdage: 8-20
Lørdage: 8-15                 Lørdage: 8-14

Medarbejdere

Nini Jolander
Leder
nini@frivillighuset.dk
Direkte nr.: 2546 1336

Katja Jørgensen
Souschef
katja@frivillighuset.dk
Direkte nr.: 4115 4119

Cecilie Uldum
Projekt- og kommunikationsmedarbejder
cecilie@frivillighuset.dk
Direkte nr.: 6195 1990

Morten Larsen
Informationsmedarbejder
morten@frivillighuset.dk

Direkte nr.: 6195 1992

Mai L Pedersen
Frivilligformidler
projekt@frivillighuset.dk

Direkte nr. 6195 1994

Knud Pejstrup
Frivilligformidler
knud@frivillighuset.dk

Direkt nr.: 6195 1991

Ea Volfgang
Frivilligformidler
ea@frivillighuset.dk
Direkte nr.: 2224 2999

Tove Pedersen
Regnskabsmedarbejder
tove@frivillighuset.dk